NAKLİYE

Ürünlerimizin Amerika Birleşik Devletleri'nde ücretsiz gönderimini sunuyoruz. Ücretli gönderimi olan ürünler için, ödeme yapmadan önce bunu açıkça işaretleriz. Genellikle ekspres 7 günlük teslimat ve standart 14 günlük teslimat sunuyoruz.

Dünyanın Geri Kalanına ücretsiz gönderim sunmuyoruz. Kargo ücreti müşteri tarafından ödenir ve kargo süresi müşteri ödemeden önce açıkça belirtilir.

Sipariş takibi sayfamızdan sipariş takip bilgilerinize bakabilirsiniz. Hemen şimdi, teslimat bilgilerini almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

info@fitinsane.com

FITINSANE'DEN ONLINE KOÇLUK!

FITINSANE ONLINE KOÇLUK UYGULAMASI

Vücudunu analiz edip, özel fitness ihtiyaçlarını belirliyoruz, verimli ve etkili bir şekilde uygulaman için sana özel planlar oluşturuyoruz.

İmge ve Doğukan Gürsoy rehberliğinde özel koçluk hizmeti sunar, profesyonel mobil uygulamamız ile günlük takip ederiz.

İlerlemeni haftalık / aylık periyodlarla analiz edip, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için planlarını kontrol ve revize ediyoruz.

Programlara eksiksiz uyman, motivasyonunu zirvede tutmak için sürekli Whatsapp ve Fitinsane App üzerinden iletişim halindeyiz.

Hayalindeki vücuda ulaştığında onu koruman için, her zaman yanında oluyoruz.

KOÇLUK AL

FITINSANE FITINESS UYGULAMASIYLA TAM PERFORMANS

Tüm Süreçlerde ihtiyacın olan her şey her an yanında. Gelişmiş özelliklere sahip FITINSANE APP üzerinden antrenman ve beslenme planlarını takip edebilir. İmge ve Dogukan Gursoy, Profesyonel koçlarından tam destek alabilirsin. FITINSANE APP ile ilerlemen her gün kontrol altında.


ÜYE OL
1 / 12

PROGRAMINI SEÇ!